(0382) 65-60-88
65-60-98
70-47-75
Главная Новости О нас Скачать Корзина: 0
Новости
02.12.2010

Конференция «Точное земледелие»


Програма конференції об’єднала в собі виступи як представників науки, що розкрили теоретичні аспекти ведення точного землеробства та перспективні напрацювання, так і практиків, які поділилися секретами застосування цих сучасних технологічних рішень у реальних умовах поля.


Інформаційно насиченими і цікавими були виступи представників компаній, що реалізують технічні засоби і програмне забезпечення на ринку України. Зокрема, особливо хотілося б відзначити такі доповіді, як «GPS-навігація, автоматизоване управління секціями штанги й автоматичне водіння» (Ліза Жукова-Вільгельм, Ян Спітальняк, «ТіДжет Технолоджис»); «Системи точного землеробства на різних видах робіт – посівна кампанія, обробіток ґрунту, догляд за посівами і їх збирання» (Костянтин Хоменко); «TRIMBLE GPS: системи паралельного водіння і рішення для точного землеробства для всіх сезонів, культур, рельєфів и для будь-якої техніки» (В’ячеслав Третяк); «Технології дистанційного зондування землі в сільському господарстві - державна программа "АГРОКОСМОС"» (Микола Кобець,  "АгроКосмос").


Із великою вдячністю і зацікавленістю учасники конференції сприйняли виступи спеціалістів агропідприємств, які розповіли про практичний досвід впровадження систем точного землеробства, а також відповіли на численні запитання. Зокрема, це були Володимир Петровський з агрохолдингу «Промінь-Агро», Олег Москаленко, Ярослав Бойко та Олександр Карась з агрокомпанії «Дружба-Нова»,


Досвід з використання РТК технологій - сівба між рядками стерні кукурудзи.
Порівняння всхожості сої - зліва стерню не зрізали. Права фотографія - зрізана стерня погано затримуе вологу, та як наслідок гірші результати.Кіс Хейзінг з агрокомпанії «Кищенці».

Учасники конференції відзначили високу інформаційну насиченість доповідей, актуальність представлених даних, а також якісну роботу організаторів заходу, що змогли створити умови для плідної й ефективної роботи.


Лента новостей
Tags
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона Агровектор-все для агрорынка